Unikas - Kasy i Drukarki Fiskalne Szczecin - Sprzedaż i Serwis

Bistro

Bistro Business doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii, prosty w obsłudze, przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min). Program ma niewielkie wymagania systemowe, dużą szybkość działania oraz praktycznie dowolna ilość zdefiniowanych kelnerów (do 9999 pozycji).
Cechy Bistro:
dowolna ilość otwartych rachunków
możliwość pracy w sieci – do 10 stanowisk (w wersji sieciowej)
współpraca ze wszystkimi dostępnymi na rynku drukarkami fiskalnymi i kuchennymi
maksymalna ilość drukarek kuchennych: 16
możliwość korzystania z dowolnej drukarki kuchennej z dowolnego stanowiska w sieci
możliwość wystawiania paragonów w sieci na jednej drukarce fiskalnej ze wszystkich stanowisk
nowoczesne i wygodne logowanie kelnerów przy pomocy mikropastylek Dallas, kart magnetycznych, czy też kodów kreskowych
generowanie zamówień na surowce, które są poniżej stanu minimalnego
99 różnych sal – z definiowalnym układem stolików, przypisywanie kelnerów do określonych stolików

Gastro POS
Gastro Szef

System Gastro. Nowoczesne zarządzanie lokalem gastronomicznym
Programy Gastro firmy Softech stanowią kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży, rozliczenia oraz kontroli utargów, magazynów i kalkulacji w gastronomii. Z programów Gastro korzysta w Polsce prawie 6000 punktów gastronomicznych.

Sprzedaż i zarządzanie
System gastronomiczny Gastro składa się z programów:
Gastro POS jest samodzielnym programem sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej na ekranach dotykowych. Program powstał w celu wyeliminowania ograniczeń funkcjonalnych, jakie stwarzało posługiwanie się na stanowisku kelnerskim/barmańskim kasą fiskalną.
Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową firmy w oparciu o dokumenty magazynowe oraz sprzedaż zrealizowaną na stanowiskach kelnerskich.
Gastro Finanse jest prostym i intuicyjnym w obsłudze programem do pełnej kontroli biznesu gastronomicznego. Każdy manager czy właściciel gastronomii ma dostęp do szerokiej gamy analiz i zestawień (wyniki finansowe, analiza wszystkich kosztów, zobowiązania, inne) oraz narzędzi przydatnych w codziennej pracy osób zarządzających gastronomią

czytaj dalej...

Program Gastro POS. System sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej na ekranach dotykowych

Program Gastro POS stanowi samodzielny program sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej na ekranach dotykowych. Powstał w celu wyeliminowania ograniczeń funkcjonalnych, jakie stwarzało posługiwanie się na stanowisku kelnerskim/barmańskim kasą fiskalną.
Obsługa programu GASTRO POS przypomina pracę na zwykłej kasie z tą różnicą, że klawisze są wyświetlane na ekranie a wybór potraw jest prosty i intuicyjny, przy tym nieporównywalnie szybszy. Identyfikacja kelnera następuje wg kodu lub z użyciem karty magnetycznej. System przewyższa ergonomią oraz swoimi możliwościami każdą kasę gastronomiczną.
Połączenie Gastro POSa z programem Gastro SZEF tworzy zintegrowany system rozliczenia gastronomii - od dostaw po sprzedaż i wydanie potraw


Program Gastro SZEF. Gospodarka magazynowa oparta na recepturach

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową firmy w oparciu o dokumenty magazynowe oraz sprzedaż zrealizowaną na stanowiskach kelnerskich. Kontrola zużycia surowców Na podstawie założonych kart kalkulacyjnych program wykonuje odpowiednie rozchody składników potraw, oblicza kalkulacje, marże, wsad do kotła oraz zapotrzebowanie surowcowe.
Dane programu są podstawą ewidencji materiałowej w cenach zakupu oraz gastronomicznych, również z automatyczną dekretacją do wybranych systemów finansowo-księgowych


GastroFinanse

Główne funkcje
Funkcje programu GastroFinanse
Pełna kontrola finansów
- realny wynik finansowy z działalności gastronomicznej
- analiza kosztów surowcowych
- analiza kosztów operacyjnych
- analiza kosztów personalnych
- analiza food cost
- analizy okresowe
- analizy porównawcze

...zwiń

SOGA

SOGA - profesjonalny system usprawniający pracę w każdym obiekcie gastronomicznym gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. System charakteryzuje się prostotą obsługi oraz nowoczesnym interfejsem zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy

czytaj dalej...

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.
Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak:
- obsługa rachunków
- zarządzanie zamówieniami oraz
- wystawianie paragonów i faktur
system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem.

Dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji programu, zarządzający systemem może go w dowolny sposób konfigurować, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budując wygodne menu.

Osobnym modułem wchodzącym w skład pakietu dla gastronomii jest moduł magazynowy, który uzupełnia działanie całego systemu o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców.

Na uwagę zasługuje również możliwość współpracy z oprogramowaniem hotelowym, co znacznie zwiększa możliwości wykorzystania programu.

Najważniejsze funkcje systemu:
obsługa wielu rachunków jednocześnie
graficzne odwzorowanie ułożenia stolików
wiele rachunków na jednym stoliku
przenoszenie rachunków na inny stolik
łączenie i dzielenie rachunków
przejmowanie rachunków
system komentarzy do artykułów
wydruk zamówień na drukarkach bonowych (np. w kuchni i w barze)
możliwość ustalania priorytetów dla zamówień
rabaty do poszczególnych pozycji i do całych rachunków
wydruk rachunków próbnych
dowolna ilość sal
dowolna liczba kelnerów
praca na jednym lub kilku stanowiskach w sieci
definiowanie grup dla artykułów
generowanie raportów
współpraca z programem hotelowym
współpraca z urządzeniami fiskalnymi
wystawianie faktur VAT (również w EURO)
wydruk faktur na drukarce zwykłej lub bonowej
nadawanie różnych uprawnień użytkownikom
automatyczna archiwizacja danych


Dodatkowy moduł wchodzący w skład pakietu dla gastronomii. Uzupełnia działanie całego systemu SOGA o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców.

Najważniejsze funkcje modułu magazynowego:

praca na jednym lub kilku stanowiskach w sieci
obsługa jednego lub wielu magazynów
definiowanie towarów oraz grup towarowych
obsługa dokumentów magazynowych (PZ, WZ, PW, RW, MM)
definiowanie receptur
definiowanie sposobów rozchodowania towarów z magazynu
obsługa kolejki FIFO
remanent na dowolny dzień
generowanie różnych zestawień

Zakup licencji SOGA - moduł magazynowy uprawnia do korzystania z jego funkcjonalności na dowolnej liczbie stanowisk komputerowych w ramach jednego obiektu gastronomicznego


SOGA - moduł współpracy z programem hotelowym

Oprogramowanie wspomagające obsługę gastromomii to aktualnie nieodłączny element wchodzący w skład systemów obsługi obiektów hotelarsko - turystycznych. Dzięki modułowi rozszerzający funkcjonalność oprogramowania SOGA o możliwość współpracy z programem hotelowym otrzymują Państwo w pełni funkcjonalny kompleksowy system obsługi.


SOGA Mobile - obsługa zdalnych bonowników

Coraz bardziej popularna i zdobywająca coraz szerszą rzeszę zwolenników forma sprzedaży kelnerskiej za pomocą tzw. zdalnych bonowników została również uwzględniona w naszym programie.
Dodatkowy moduł pozwalający na współpracę pomiędzy bonownikiem kelnera pracującego na sali lub obsługującego klientów w ogródku letnim a jednostką główną z zainstalowanym oprogramowaniem SOGA

...zwiń