Unikas - Kasy i Drukarki Fiskalne Szczecin - Sprzedaż i Serwis
28.12.2015

Wprowadzamy do naszej oferty nową kasę jednego z młodych dystrybutorów w Polsce: Aclas Kobra

Aclas Kobra to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych, a w szczególności mobilnych, wytrzymały akumulator litowo-jonowy i klawiatura odporna na zachlapanie i zapylenie czynią z tej kasy idealne narzędzie dla placówek mobilnych, dodatkowo kopia elektroniczna umożliwiła zastosowanie mechanizmu typu easyloading

Kasa posiada możliwość drukowania NIPu nabywcy, rozbudowane funkcje parkingowe, bardzo szybką drukarkę (do 150mm/s tj. 44 wiersze/s), funkcjonalne raporty akcyzowe oraz 10 klawiszy "szybkich"

Zobacz parametry i cenę kasy

01.06.2015

Nowa Kasa Fiskalna w naszej ofercie - Posnet REVO

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem
Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie
To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną

Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klientaKasa dostępna jest w 6 kolorach:
podstawowy śnieżno-biały oraz limonkowa zieleń, słoneczny żółty, błękit oceanu, elegancki fiolet, ognista czerwieńZobacz parametry i cenę kasy

01.01.2015

Nowi podatnicy 2015 - Kasy Fiskalne
jeśli jesteś w poniższej grupie - skontaktuj się z nami

Od 1 stycznia 2015 r. zostają objęci obowiązkiem stosowania kas, bez względu na obrót, podatnicy świadczący takie usługi, jak:
naprawa pojazdów samochodowych, motocykli, motorowerów, wymiana opon
stacje badań technicznych pojazdów,
usługi świadczone przez lekarzy i dentystów,
usługi prawne (z wyjątkiem notariuszy) i doradztwo podatkowe,
sprzedaż zapisanych i czystych nośników danych cyfrowych i analogowych,
zakłady fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne,
usługi związane z wyżywieniem świadczone przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, oraz usługi przygotowania żywności dla odbiorców zewnętrznych, dostawa perfum i wód toaletowych.

Dodatkowo zmiana dotyczy też likwidacji obecnego zwolnienia tych podatników, którzy świadczą usługi dla niewielkiej liczby odbiorców (rocznie liczba świadczonych usług nie udokumentowanych fakturami nie przekracza 50, liczba odbiorców mniejsza niż 20) – od 2015 r. też powinni posiadać kasy fiskalne.

14.08.2014

Wprowadzamy do naszej oferty nową kasę nowego dystrybutora w Polsce: Aclas Kos

Aclas Kos to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych, a w szczególności mobilnych, wytrzymały akumulator litowo-jonowy i klawiatura odporna na zachlapanie i zapylenie czynią z tej kasy idealne narzędzie dla placówek mobilnych


Kasa posiada możliwość drukowania NIPu nabywcy, rozbudowane funkcje parkingowe, bardzo szybką drukarkę (do 150mm/s tj. 44 wiersze/s) oraz 10 klawiszy "szybkich"

Zobacz parametry i cenę kasy

24.06.2014

Perła E już w sprzedaży

Perła E to przenośna kasa z kopią elektroniczną oraz jednocześnie najmniejsza kasa marki FAREX.

Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Perła E to idealna kasa do zastosowań mobilnych.

Ponadto kasa Perła E pozwala na wydruk numeru NIP klienta (Homologacja 2014), oraz stosowanie długich nazw towarów do 40 znaków. Nowa Perła E posiada także wydajną baterię Li-Ion (pełne ładowanie pozwala na wydruk ponad 1000 paragonów) oraz szybki 32-bitowy procesor umożliwiający błyskawiczne wydruki.

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała


Zobacz opis nowej kasy Perła E

01.06.2014

Insert nexo i nexoPro to nowa następująca po linii Insert GT generacja programów do zarządzania małą i średnią firmą. W skład pakietu wchodzą: Subiekt nexo (system sprzedaży), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy) i Rachmistrz nexo (program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego).

InsERT nexo to rozwiązanie kompleksowe, usprawniające działanie całej firmy, a nie tylko poszczególnych działów. Pakiet został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne.Zobacz możliwości nowych linii Insert nexo i nexoPro

15.05.2014

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem.


Zobacz parametry i cenę drukarki

01.05.2014

W naszej ofercie na powrót znalazły się kasy i drukarki Innova


Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami kasy Presto i drukarek fiskalnych Profit EJ, DF-1 FV oraz Nixdorf TH230+ FV

Zobacz parametry i cenę kasy
Zobacz parametry i ceny drukarek

31.03.2014

Wprowadzamy do naszej oferty nową kasę: Bingo XL

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.


Wersja plus przeznaczona jest do intensywnej ekploatacji - Super-akumulator - Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy kasę na wypadek awarii zasilania lub pracy w terenie. Pozwala na wydruk nawet 120 tys. linii po pełnym naładowaniu akumulatora.
oraz Wytrzymały mechanizm drukujący - Mechanizm drukujący Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości doskonale poradzi sobie w sklepach o dużym natężeniu sprzedaży.

Zobacz parametry i cenę kasy

14.02.2014

Dzisiaj uruchomiliśmy nową stronę www, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z premierą nowej strony zbiegło się też wprowadzenie do sprzedaży nowej kasy Datecs Semi E.ko
Kasa Semi E.ko to kolejne urządzenie marki Datecs z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie! Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.


Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, duża baza towarowa, możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w małych i średnich placówkach handlowych (np. Kiosk, Warzywniak, Cukiernia itp. ) i usługowych (np. Salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

Kasa posiada 5-letnią gwarancję na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania przez uprawniony serwis co rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy - Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14.03.2013 r.